ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Державна екологічна інспекція у Донецькій області співпрацює з викривачами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Викривачі, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави поштовим зв'язком на адресу Державної екологічної інспекції у Донецької області (85114,  вул. Театральна, 18а, м. Костянтинівка Донецька обл. або офіс у м. Краматорську, проспект Миру, 8), залишити електронне звернення на офіційному сайті або зателефонувати на гарячу телефонну лінію:  (06264) 7-02-45У разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: "Про корупцію".

"Горяча телефонна лінія" працює у робочі дні: з понеділка по четверг, з 8:00 до 17:00 та у п'ятницю з 8:00 до 15:45 (з перервою з 12:00 до 12:45)

Повідомлення про корупцію також може бути подано через  спеціальну адресу електронної пошти: corrupt.don@ukr.net

Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції у Донецькій області Синицьким Володимиром Станіславовичем

Зразок повідомлення про корупцію.doc


План заходів з питань запобігання та виявлення корупції

Державної екологічної інспекції у Донецькій області на 2020 рік

ПЛАН РОБОТИ НА 2020 РІК.pdf

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення